Propozycje alkoholi na prezent #4

Propozycje alkoholi na prezent #4 - miniatura

W czwartej i przedostatniej części naszych wpisów z propozycjami trunków na prezent przedstawiamy dwie amerykańskie whiskey. Pierwsza pochodzi z destylarni zlokalizowanej w Bardstown – światowej stolicy bourbona, drugą jest niełatwo dostępna edycja legendarnego już Jacka Danielsa, a trzeci alkohol to jeden z najdelikatniejszych koniaków na rynku. Zapraszamy do lektury.


Propozycje alkoholi na prezent #3

Propozycje alkoholi na prezent #3 - miniatura

W trzeciej odsłonie naszych świątecznych rekomendacji przedstawiamy trzy różne alkohole, mianowicie niezwykle aromatyczny i delikatny francuski gin, szkocką whisky single malt z jednej z najbardziej docenianych przez fascynatów tego trunku destylarni i bourbon, który od kilku lat nie schodzi z podium najbardziej prestiżowych konkursów branżowych. Zapraszamy do lektury.


Propozycje alkoholi na prezent #2

Propozycje alkoholi na prezent #2 - miniatura

Kontynuując nasz cykl rekomendacji alkoholi na prezent, przedstawiamy kolejne propozycje trunków nietuzinkowych, mogących wywołać szeroki uśmiech zadowolenia na twarzy adresata upominku. Dzisiaj rzucamy trochę światła na dwie szkockie whisky typu blended malt, dostępne na rynku w ograniczonych ilościach oraz na dominikański rum produkowany niezmiennie od 1888 roku przez kolejną generację rodziny Brugal.


Propozycje alkoholi na prezent #1

Propozycje alkoholi na prezent #1 - miniatura

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie nadchodzi też czas wyboru odpowiedniego podarunku. Zapewne wielu z Was rozważało albo już podjęło decyzję o obdarowaniu bliskiej osoby butelką „czegoś ekstra”. A może sami chcielibyście otrzymać nietuzinkowy trunek – coś, czego nie mieliście okazji próbować nigdy wcześniej?


Historia Plasencia Cigars

Historia Plasencia Cigars - miniatura

Niedawno w ofercie naszego sklepu stacjonarnego pojawiły się najwyższej jakości cygara produkowane przez najbardziej znanych i cenionych producentów z takich krajów jak choćby Dominikana, Kuba czy Nikaragua. W związku z tym opisywaliśmy, jak prawidłowo palić cygaro – zainteresowanych odsyłamy tutaj. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami dawką historii o jednym z producentów cygar, które możecie u nas nabyć.