Luis Felipe - o brandy i 100 latach w beczce

Luis Felipe - o brandy i 100 latach w beczce - miniatura


Od kilku tygodni nie informowaliśmy o kolejnych nowościach w naszej ofercie. Tym razem mamy Wam do przedstawienia niebanalną hiszpańską brandy dojrzewającą w beczkach nawet 100 lat, wypuszczaną na rynek w ściśle limitowanych ilościach. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury.


Alkohol w popkulturze #2 - Jakie trunki pokazują w filmach?


W ostatnim wpisie wspominaliśmy o sile popkultury i wpływie, jaki wywiera ona na kształtowanie określonych zachowań konsumenckich. Tekst poświęcony był głównie muzyce i przykładom akcji marketingowych największych producentów alkoholu w kooperacjach z ambasadorami marek kojarzonymi z pierwszych stron gazet. W tym artykule skupimy się jednak na gwiazdach kina, kinematografii i trunkach w niej obecnych.


Alkohol w popkulturze #1 - O jakich trunkach wspominają piosenki?


O sile popkultury nie trzeba nikogo przekonywać. Światowe brandy doskonale znają moc jej oddziaływania i od lat w swoich działaniach marketingowych wykorzystują przemysł muzyczny i filmowy do wywarcia odpowiedniego wpływu na potencjalnych nabywców. Marki z branży alkoholowej współpracują z największymi gwiazdami kultury popularnej oraz dbają o to, by ich produkty można było zobaczyć w teledyskach czy filmach. Wiele marek alkoholu stało się symbolami stylu życia, charakteru, statusu itp.


Rum do 150 zł. Który wybrać? cz.4


To już ostatnia część serii wpisów o najciekawszych rumach w kategorii cenowej do 150 zł. Tym razem zaczniemy od rumu z grupy "agricole", tj. tak zwanych rumów rolniczych produkowanych na terenie Francuskich Antyli. Następnie przeniesiemy się do Wenezueli, na jedną z hiszpańskich wysp kanaryjskich i do Gwatemali. Zapraszamy do lektury!


Rum do 150 zł. Który wybrać? cz.3


Wracamy z rekomendacjami najciekawszych rumów do 150 zł. Wyjątkowych produktów w tym przedziale cenowym jest naprawdę sporo, dlatego prezentujemy kolejne 4 propozycje, tym razem z Bermudów, Barbadosu, Wenezueli i rum tworzony z destylatów z pięciu wysp Karaibów.