O sklepie

Wzrost zainteresowania i spożycia whisky spowodował poszukiwanie przez klientów miejsc, w których można ów szlachetny trunek kupić.
Choć popularne, tanie whisky mieszane można kupić w prawie każdym sklepie lub stoisku monopolowym, to zakup niektórych gatunków (nie tylko whisky) stanowił do tej pory problem.
Dlatego też postanowiliśmy stworzyć w Poznaniu sklep, w którym można nabyć wiele gatunków znakomitych alkoholi - od popularnych, znanych każdemu marek whisky do limitowanych butelek single maltów, dojrzewających w najlepszej jakości beczkach przez okres 10, 15, 21, 30, a nawet 40 lat i więcej. Obok whisky można także u nas nabyć znakomite koniaki, rumy, grappy, giny, likiery oraz bittery, tequile, szampany oraz wina musujące, wódki czy calvadosy i armaniaki.

Chcemy także zapraszać Państwa do naszego sklepu na prezentacje i szkolenia dotyczące różnych alkoholi, podczas których specjaliści, ambasadorowie danej marki, a nawet entuzjaści opowiedzą nam wiele ciekawych rzeczy o whisky i innych alkoholach.
Będziemy chcieli pokazać Państwu jak ciekawa jest historia powstania danego gatunku i jak fascynujący jest proces produkcji, a później dojrzewania whisky, która jest obecnie produkowana na kilku kontynentach, a sprzedawana na całym świecie.

Na tej stronie w dziale PRODUKTY znajdziecie Państwo szczegółowy wykaz alkoholi, które posiadamy w sprzedaży.

W DEGUSTACJACH znajdziecie informacje, kiedy planujemy nowe spotkania, szkolenia i degustacje starych i nowych produktów destylarni i winiarni.

Po prawej stronie znajdziecie zakładkę FACEBOOK. Zapraszamy do kliknięcia w nią i polubienia naszej strony, a będziecie regularnie otrzymywać informacje o naszym sklepie, najważniejszych wydarzeniach, akcjach promocyjnych oraz konkursach.

Nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00.

Kontakt:
Tel: +48 604 117 786
Mail: marketing@poznanwhiskyclub.pl

10835016-461281874028944-3046206552007101063-o