Rum do 150 zł. Który wybrać? cz.2


Kontynuując zapoczątkowaną niedawno serię wpisów z naszymi rekomendacjami rumów do 150 zł, zamieszczamy kolejną porcję opisów i informacji na temat tego niezwykłego alkoholu. Zapraszamy do lektury!


Rum do 150 zł. Który wybrać? cz.1


Wiosnę - a wraz z nią ciepłe temperatury - coraz częściej można już odczuć wychodząc na świeże powietrze. To doskonały okres na trunki nieco lżejsze aniżeli koniak czy whisky. Rum z pewnością jest ciekawym, kontrastowym zamiennikiem dla tych alkoholi. Świetnie nadaje się do niezliczonej ilości koktajli oraz rzecz jasna – do picia "saute". W poniższym zestawieniu prezentujemy, naszym zdaniem najciekawsze, propozycje rumów do 150 zł.


Co nowego w Świecie Whisky #7


Kolejna dostawa wyjątkowych trunków za nami. Poza uzupełnieniem półek zadbaliśmy również o to, by stanęły na nich nowe butelki. W tym wpisie znajdziecie garstkę informacji o dwóch pozycjach z KOVAL Distillery oraz o whisky Kilkerran z destylarni Glengyle z Campbeltown w Szkocji.


Co nowego w Świecie Whisky #6


Jako że za kilka dni naszą ofertę zasilą zupełnie nowe produkty, czas wspomnieć jeszcze o kilku pozycjach, które w portfolio mamy od niedawna, a nie było czasu o nich napisać. W dzisiejszym wpisie opowiemy kilka słów o jednym z najbardziej luksusowych wydań szkockiej whisky Royal Salute oraz zwycięzcy tegorocznego WWA w Londynie w kategorii Best Scotch Speyside Single Malt.


Dzień św. Patryka

Dzień św. Patryka - miniatura


17 marca to data na całym świecie kojarzona z Dniem Św. Patryka. Skąd się wzięło i czego dotyczy to święto odpowiadamy w dalszej części wpisu. Ponadto informujemy, że na naszej stronie www.swiat-whisky.sklep.pl do końca bieżącego tygodnia możecie cieszyć się promocyjnymi cenami na wybrane irlandzkie whiskey z naszej oferty.