Którą whisky wybrać na prezent?

Którą whisky wybrać na prezent? - miniatura

W ostatnich kilku dniach dostajemy od Was dużą ilość zapytań o pomoc przy wyborze whisky na prezent świąteczny. Biorąc pod uwagę znacznie zwiększone zainteresowanie produktami z naszej oferty niestety nie każdemu zdążymy odpisać w ciągu kilku minut. Przygotowaliśmy wobec tego kilka propozycji, które powinny ułatwić Wam podjęcie właściwego wyboru. Mamy nadzieję, że choć trochę rozwiejemy Wasze wątpliwości i pomożemy w wyborze prezentu nieszablonowego, wyjątkowego i zarazem trafiającego w gusta Waszych najbliższych.


Ron Mulata- najczęściej kupowany rum na Kubie

Ron Mulata- najczęściej kupowany rum na Kubie - miniatura

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat najlepszego alkoholu na letnie upały, jakim obok ginu jest niewątpliwie rum. Dzisiaj będzie o konkretnej marce, chyba najpopularniejszego rumu pitego na Kubie w towarzystwie cygara oraz przy dźwiękach salsy i rumby.

więcej...


Grappa - połączenie tradycji z nowoczesnością

Grappa - połączenie tradycji z nowoczesnością - miniatura

Z doświadczenia wiemy, że wielu z Was na hasło "grappa" reaguje wzruszeniem ramion, często w argumentacji używając stwierdzenia, że to „pikantny bimber”. Czy taka opinia ma coś wspólnego z rzeczywistością, czy może rzeczywiście jest to alkohol dla niewykształconej klasy pracującej i rolników? Czym w ogóle jest grappa i dlaczego jest tak popularna we Włoszech?

więcej...


Zaproszenie do współpracy

Zaproszenie do współpracy - miniatura

Miło nam poinformować, że od czerwca 2016 roku posiadamy zezwolenie na handel hurtowy napojami alkoholowymi o zawartości powyżej 18% alkoholu. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy branżowe, lokale gastronomiczne oraz agencje eventowe.

więcej...


The Quiet Man - nowa irlandzka whiskey już w Polsce

The Quiet Man - nowa irlandzka whiskey już w Polsce - miniatura

Informujemy, iż od czerwca 2016 roku staliśmy się oficjalnym wyłącznym importerem irlandzkiej whiskey The Quiet Man do naszego kraju. Whiskey The Quiet Man produkowana jest w destylarni znajdującej się w Derry, w Północnej Irlandii. Jest to pierwsza od 150 lat gorzelnia, która uzyskała zgodę na destylację w tym mieście.

więcej...