Whisky idealne na wyjazd wakacyjny #3


W ostatnim już artykule na temat naszych wakacyjnych nowości powiemy co nieco o takich butelkach, jak Mortlach limitowany do 521 sztuk, Allt-A-Bhainne ograniczonej do 287 egzemplarzy, japońskiej Kirin Fuji Sanroku dojrzewającej w baryłkach z Four Roses Distillery i 16-letniej Glen Scotia z Campbeltown. Zapraszamy!


Rozstania i powroty czyli na nasze półki wracają...


Ten wpis poświęcimy trunkom, które po dłuższej przerwie powróciły do naszej oferty. Ponadto rzucimy trochę światła na edycję Blood Orange ulubionego trunku Janis Joplin - Southern Comfort. Zapraszamy do lektury.


Whisky idealne na wyjazd wakacyjny #2


W ostatnim artykule pisaliśmy o części naszych nowości, które ściągaliśmy z myślą o wakacyjnym wyjeździe z whisky „za pazuchą”. Tym razem nie będzie inaczej. Kolejne nowe trunki, które mogą umilić wyprawę, a które trafiły do nas w ograniczonych ilościach już dostępne. Zapraszamy do lektury.


Whisky idealne na wyjazd wakacyjny #1


Wakacje lada moment, a co za tym idzie wielu z nas niebawem uda się na upragniony urlop. W zależności od typu preferowanego wypoczynku niektórzy z nas będą raczyli się lokalnymi koktajlami serwowanymi przez piękne barmanki i przystojnych barmanów. Inni zaś, wybierając wypoczynek w górach, na morzu czy będąc w dłuższej podróży raczej skuszą się na zabranie ze sobą swojej ulubionej butelki (albo dwóch) ;) Sami częściej wybieramy tę drugą, aktywną formę spędzania wolnego czasu, dlatego z myślą o skosztowaniu czegoś nowego przed wakacjami ściągnęliśmy wiele nowości, które - mamy nadzieję – będą dla Was wakacyjną wisienką na torcie albo chociaż pozwolą na degustację w niezapomnianych okolicznościach.


Niezależni botlerzy - nowości w sklepie


W tym wpisie rzucamy trochę światła na kolejne whisky od niezależnych bottlerów, które już za moment w bardzo ograniczonych ilościach będą do nabycia w naszym sklepie. Mowa tym razem o trunkach takich producentów, jak Blackadder, Murray McDavid i Creative Whisky Company. Zapraszamy do lektury.