Co nowego w Świecie Whisky #4

Co nowego w Świecie Whisky #4 - miniatura


Kolejna odsłona nowości, które pojawiły się w naszej ofercie. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić kilka informacji na temat:
- dwóch wersji Johnnie Walker Blenders’ Batch niedostępnych w oficjalnej dystrybucji na polskim rynku,
- dwóch edycji whiskey prosto z Chicago - Koval.


Co nowego w Świecie Whisky #3 (Signatory Vintage)

Co nowego w Świecie Whisky #3 (Signatory Vintage) - miniatura


W ostatnich wpisach opisywaliśmy głównie nasze nowości oficjalnych edycji wypuszczanych na rynek przez destylarnie ze Szkocji, Irlandii Płn., Stanów Zjednoczonych, Tajwanu i Włoch. Tym razem opowiemy co nieco o niezależnym bottlerze - Signatory Vintage Scotch Whisky Company, którego produkty w ostatnim czasie zasiliły naszą ofertę.


Co nowego w Świecie Whisky #2

Co nowego w Świecie Whisky #2 - miniatura


Kontynuując zapoczątkowany ostatnio cykl wpisów z informacjami o nowościach, przedstawiamy kolejne produkty, które właśnie pojawiły się w ofercie Świata Whisky. W tym tekście zaprezentowane zostaną alkohole, które wzmocniły nasze portfolio wódek, likierów oraz coś, czego nie mogło u nas zabraknąć - nowe whisky, tym razem szkockie i tajwańskie. Zapraszamy do lektury.


Co nowego w Świecie Whisky #1

Co nowego w Świecie Whisky #1 - miniatura


W ostatnim czasie otrzymujemy od Was sporo zapytań o przesłanie listy z nowościami, które pojawiają się w naszej ofercie. Stwierdziliśmy, że wyjdziemy naprzeciw Waszym sugestiom i będziemy na bieżąco informować o nowych produktach wraz z konkretnymi informacjami o nich na naszym blogu. Mamy nadzieję, że będzie to dużo bardziej wartościowa forma przekazania informacji, tym bardziej, że konkretne butelki opatrzymy opisami, co powinno ułatwić dokonanie wyboru zakupowego.